» Poradna » Ostatní

Odrušení od kovu RFID čtečky 13.56MHZ

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo neví, jak odrušit RF čtečku od různých kovů.Mám čtečku v přením panelu 2 cm nad kovovou částí pc a nefunguje. Bohužel jiné místo zvolit nemohu a proto hledám řešení.Něco jako ferrite core plate jestli to vůbec fungujek jak myslím já.

Odpovědi na otázku

Není šance. Odstínit čtečku od blízkého kovu můžeš jedině ještě bližším kovem Takže prostě budeš muset vymyslet jiné místo.

Škoda, byly dvě možnosti, buď to odstínit nebo tu část kovu vyříznout. No tak si pohraju s flexou. Děkuju za info.

Nebude to tak jednoduché, ale určitě bude funkčnější řešení odstranění kovu z blízkosti čtečky. Tak ať se podaří!