» Poradna » Mobily

Odpovídá velikost souboru množsvím dat, které se spotřebují

Pokud si stáhnu soubor o velikosti 200 Mb spotřebuji 200 Mb dat?

Odpovědi na otázku

Překvapivě ano, plus nějaká potvrzovací data navíc.

Troll, netřeba krmit, rovnou upozornění a ať si s tím dělají, co chtějí. Ostatně fakanstvo se dnes obzvlášť činí.

Silne zalezi na tom, co prene znamena "stahnu" . Napriklad webove servery zhusta podporuji kompresi, takze stazeni 200MB souboru muze spotrebovat vyrazne mene nez 200MB dat.

Při kabelovém připojení je režie 10 až 15 %, u wifi to může být až 50% podle stupně zabezpečení a kvality signálu.