Odpovídá tato specifikace požadavkům?

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám zadané požadavky na notebook. Jsou rozděleny na minimální a doporučené. Já jsem z nich udělal kompromis abych se vešel i do přijatelné ceny. Můžete mi poradit jestli mnou uvedená specifikace notebooku bude dostačující? Zajímá mě zejména procesor a grafická karta. U paměti RAM je možné ještě pár GB přidat. Požadavky: Operační systém: Windows® XP Professional (32-bit a 64-bit)Windows® Vista Business a Ultimate Edition (32-bit a 64-bit)Windows® 7(32-bit a 64-bit); doporučen vícejádrový procesor Procesor: Intel Pentium 4 nebo vyšší; doporučen vícejádrový procesor. RAM: 64-bit systém: 3 GB požadováné, 6 GB a více doporučeno; 32-bit systém: 2 GB požadováno, 4 GB a více doporučeno Monitor: 1024x768 požadaváno; 1280x1024 a vyšší doporučeno Grafická karta: Open GL a DirectX9 s vlastní pamětí aspoň 256 MB Možná specifikace notebooku: Procesor:Intel Core i5 3210M s frekvencí 2,5 GHz3 MB L3 Cache2 jádra, 4 threadyIntel Turbo Boost 2 s frekvencí 3,1 GHzMax TDP: 35 W Paměť:8 GB DDR3Maximálně 8 GB ve 2 slotech Displej:15,6" TFT LCD s LED podsvícením, lesklýRozlišení: 1366 x 768 bodů Grafická karta:NVIDIA GeForce GT630M se 2 GB vlastní paměti96 CUDA jader Operační systém:Microsoft Windows 7 Home Premium 64bit

Odpovědi na otázku

a tie špecifikácie majú zodpovedať požiadavkám na čo ? na výrobu makaronov ? na chov akvarijných rybičiek ? na pestovanie kukurice alebo na zvýšenie dojivosti kráv ?

Na 3D grafiku

Jak CPU, tak i GK pozadavky vysoce prevysuji.(Jina vec je, zda v konkretnim pripade ma smysl takto specifikovat pozadavky na GK.)