» Poradna » Mobily

Odposlouchávání hovorů

Ahoj, mám mobil značky Apple iPhone, zajímalo by mě, jestli je možné, aby mi někdo odposlouchával hovory (zkrátka slyšel to, co zrovna telefonuju?). Telefon mám zamčený, nikdo, krom mě se do něj nedostane, ale víme, jak to v dnešní době chodí, že lidé už umí ledacos.

Odpovědi na otázku

Ano, ale zvládnou to jen bezpečnostní složky a pak možná nějaké bohaté kriminální skupiny.

Takže obyčejný člověk nemá možnost mi to nějak napíchnout, když třeba nechám mobil chvíli bez dozoru?

Ne, to opravdu nemá. Předpokládám, že jsi také obyčejný člověk a umíš to snad?

Tak nikdy mě nenapadlo po tom pátrat, ale bohužel mám problémy s rodinou a bylo mi tímto vyhrožováno. Máme v rodině člověka, co se trochu zabývá počítači, takže jsem se toho trochu bála. Pokud ale něco takového není možné, budu v klidu, děkuji.

Ne, člověk co "trochu umí s počítači" nic takového nezvládne. Je k tomu potřeba poměrně složitá a dráha výbava.

Tak já se v tomhle vůbec neorientuji, myslela jsem, že stačí třeba nějaká aplikace, kterou člověk dostane k tomu druhému nějak do mobilu třeba i bez hesla a tak.

Tak jednak bez hesla tam nikdo žádnou aplikaci nedostane a i kdyby ti heslo ukradnul, tak mobily jsou zabezpečeny tak, že žádná doinstalovaná aplikace nemá přístup k telefonnímu hovoru, obzvláště u iPhonů. Takže buď v klidu

Když ho necháváš bez dozoru, tak předpokládám, že ho máš zamčený.Zas takovému klidu bych nepropadával. Třeba už jdou po tobě a dostanou tě.https://www.spyshop24.cz/sledovani-polohy-mobilnih...

No museli by ji telefon vyměnit celý za ten upravený. To by asi poznala

Tak to zase bych se nebála, že by mi takto vyměnili telefon. Já jsem se jen bála, aby se to nedalo nějak udělat přes to zamčení, když ho nechám bez dozoru. Případně třeba úplně něco, co by mi to napíchlo, aniž by k tomu potřebovali můj mobil.

Mrkni na zadní stranu mobilu, jestli tam izolačkou není přilepený tohle https://www.dexon.cz/data/obrazky/21898.jpg tak je to v pohodě

Môžeš kľudne spávať ! Už aj preto , že ty ako entita nie si hodný toho , aby niekto , investoval miliony , ak nie miliardy korún aby ťa odpočúval. Toto je výsada štátu , tajných služieb , atď. Aj tak všetko ide cez tvojho mobilného operátora , povinnosť archívovať hovory a data o telefonovaní , kto, kde, kedy, ako dlho , kľúčové slová.

Hovory se, pokud vím, fakt nearchivují...

Tak to odposlouchávání je dnes zcela samozřejmé. Telefon posílá ráno data do Washingtonu a v poledne Mao ce tungovi a večer si to z Moskvy stáhnou již v komprimované podobě.

Asi desetina telefonů v ČR je odposlouchávaných. To znamená, že je velmi pravděpodobné, že alespoň některé z vašich hovorů jsou nahrávány.Kdo se k tomu dostane? Inu i u policie pracují lidé, lidé jsou hamižní, chamtiví, nepoctiví... člověk nemusí umět s počítači vůbec nic, aby se k odposlechům dostal.Ale otevřeně je zneužít není jen tak, lidi jsou na to vcelku citliví, takže se to ven moc nedostává, a myslím, že nemusíte mít strach, pokud jde o nějaké rodinné problémy a nejste zrovna Kočková nebo Mrázková. Oni i ti policajti nejsou úplní blbci.

Má tu někdo zkušenosti s odposlechem? a jakým způsobem mu zabránit? dokážete mi někdo prosím poradit?

Do kanceláře jsem po pár událostech byl nucen si pořídit detektor skrytých kamer a odposlechů, díky kterému se mi podařila štěnice i kamera, která byla v propisce odhalit.

Jak to přesně tedy fungovalo? hned jak jste ho zapnul, tak jste něco našel? jaký a kde přesně jste ho koupil? kolik to stálo?

Podívejte se na eshop se špionážní technikou 1obchod .com, kde můžete koupit skrytou kameru v klíčích od auta do tisíce korun, navíc pokud zvládnete objednávku do 14:00, tak ji budete mít další den doma.