Odpojování obrazu

Zdravím, od víkendu mám poblém: v random chvíli se mi odpojí obraz od monitoru a nechce naběhnout z5. Monitor je 2 měsíce starý. Monitor se nevypne, ani nehlásí no signal, jen mi tam bliká analog a hdmi, jakoby hledal signál.

Odpovědi na otázku

Nejlepší ze scénářů - skříplej kabel

Ty asi budeš IT technik, že? Ne, skříplej kabel to není.

No rozhodně nejsi IT technik ty, když nevíš co v takovém případě dělat ,,co takhle připojit PC k televizi ? ať víš odkud vítr vane,,

Nechce naběhnout "z5"? Já si myslím, že tu je spíš problém s tvou idiocií a ne monitorem.

Máš problém se zkratkama? Vylez z 19. století dědo.

Jak říkám, problém s idiocií a demencí.