» Poradna » Mobily

Odpojit mobil od účtu google

Jak trvale odpojím od svého účtu google svůj starý mobil, abych ho mohl odpojený předat k použití jinde. Nový mobil zůstane připojený! Pořád mezi nimi probíhá kopírování mailů, fotek a kdovíčeho ještě. Na gůglu jen samá reklama a nabídka prodeje, ale rada nikde.

Odpovědi na otázku

Já teda při prodeji starého telefonu vždy dělám obnovu do továrního nastavení. To vyřeší i tenhle problém.

To prave ze tento problem nevyriesi. Tak si to schvalne doma vyskusaj, ako ti tovarenske nastavenia odoberu ucet z telefonu, to budes inak cumiet.

Ono to ten problém samozřejmě řeší. Akorát se Google účet musí odebrat PŘED tím, než se udělá tovární nastavení

proč rozdáváš "rozumy" když o tom víš hov*o.Tovární nastavení bez předchozího odebrání účtu Google samozřejmě neřeší vůbec nic.

apikacie - ucet - zabezpecenie - vase zariadenia - a tam mas svoj telefon. Na googli si si to mohol najst skor ako si napisal sem prvy riadok otazky.

Nastavení > účty, zde si odebereš účty a pak ještě udělej tovární reset celého telefonu.

https://myaccount.google.com/device-activity Tady si můžeš google účet odhlásit. Pak by se ti už nic synchronizovat nemělo.