» Poradna » Počítačové sítě

Odpojí z netu

Ahojte, mám problem. Kúpil som nový PC, internet mám optiku vedenú do Routeru. počíttač nemá príjmač Wi-FI, tak som to riešil cez https://www.gigastore.sk/wi-fi-5-ghz-usb/tp-link-a... . Všetko funguje, sťahuje rýchlo, len dakedy sa stane, ked otvorím niekolko nových okien, že ma proste odpojí z internetu. Toto sa deje aj zakaždým, ked spustím hru (CS:GO)...Stále ma to odpája..vypnem hru a internet dalej ide na 120%. Neviete niekto nejakú radu ? Prípadne typy čo urobiť aby všetko šlo tak ako má ? Ďakujem

Odpovědi na otázku

A co kdybys propojil PC s routerem pomocí kabelu, to by nešlo?

Mám to cez pol bytu a asi by s vrtaním nesúhlasili :/

Pro ten jeden UTP kabel vůbec není potřeba vrat. Taky jsem měl PC skoro přes celý byt, táhl jsem to podél zdí, pod kobercem, pod prahem...prostě jak to šlo schovat.

Áno, keby mám koberce nieje problém..ale dlažbu rozbíjať tiež nechcem.. :/

To byl jen příklad, třeba podél zdí, za nábytkem...

Stolní PC se připojuje zásadně kabelem, tak neřeš kraviny a zapoj kabel.

Tak za prve, kupovat jen dongle bez anten je docela nerozum, kdyz popisujes ze to mas pres cely byt.Za druhe je router umisten nejak rozumne nebo je na miste kam dosahla kabelaz, bez ohledu na to kde se nachazi vetsina zarizeni co se pripojuji? Co jeho premisteni?Za treti, pro nemobilni zatizeni, pokud to umoznuji proste dej kabel, jeto sice pracnejsi ale overene a spolehlive reseni.