» Poradna » Web a internet

Odpojení wifi při ukončení služeb

Dobrý den, Ruším u Edery internet (mám standardní wifi s routerem) a bylo mi od nich řečeno ať ji odpojím... Znamená to jenom ji odpojit z routeru a nebo musím ještě někde jinde? Díky za odpověď, Dana

Odpovědi na otázku

Stačí vytáhnout ze zdi.

Já jsem ohledně těchto věcí dost nechápavá, ale co vyplnit ze zdi? Wifi router je jasný... A přípojku nijak neodpojím, že? Vede před a někam dál za zdí... Nechci znít jak vlva blondýna, ale co se tohoto týče, tak tomu prdlajs rozumím... 😁

Něčím je ta krabička nahoře napájená. Takže příslušný napaječ vytáhnout ze zásuvky rozvodu elektřiny 230V.

Ona tam žádná krabička není... Je tam centrální rozvod přes celý panelák... A kabel s přípojkou vede před byt a někam do zdí... Proto právě doufám, že tím odpojením myslí jenom router...

Informace jako z chlupaté deky. V tom případě odpojit datový kabel z routeru od zásuvky na zdi. Zmačkne se takový jazýček a vytáhne.

Pokiaľ je to "centrálne" (ako písala) pre celý barák, tak ku každému vedie samostatný dátový kábel od switcha niekde v baráku - tam stačí nájsť ten "svoj" kábel a odpojiť.

Pockej, ale to nejde. Jen tak zrusit intern

Chyba připojení.