Odpálená grafická karta?

Dobrý ďen, mám taký problém. Pred nedávnom som zapol hru Watch Dogs. Všetko išlo ako má, no zrazu sa mi vypol PC a po reštarte nasledovalo obnovenie systému windows. Po obnovení som zistil že Grafická karta ukazuje ''Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)''. Stiahol som aj drivery, staršie aj novšie niekolko krát. Skúšal som aj kompletne preinštalovať windows, vybral som kartu zo slotu a dal ju naspäť no nič nepomohlo. Počítač ale stále kartu registruje, no ona akoby tam ani nebola. Chcem sa teda spýtať či je možné že je karta odpálená, alebo je s nou iný problém ktorý sa dá riešit. Snád som svoju situáciu opísal dostatočne. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Nedávno jsem tu řešil podobný problém. Nějaká aktualizace nevím jestli windows, nebo čeho, jeden monitor mi zhasnul, po restartu se zobrazuje totéž na oba a PC nepozná jejich nativní rozlišení. Karta je stará a výrobce Gigabyte má nejnovější ovladače pro Vistu (při instalaci hlásí že ovladač nejde spustit). Ptal jsem se do Microsoftu v kontaktním formuláři, dnes mi volali, že mám zkusit vrátit změny v ovladači (což nepomohlo) a jinak je to prý moje chyba že mám zastaralý hardware a položil mi telefon. Ještě mi řekl, že se připravuje nějaká opravná aktualizace ale neví kdy. V pátek odnesu PC do bazaru, kde si vyberu jinou grafiku a na místě vyzkouším že funguje :(