Odolný notebook?

Zdravim!Vedel by mi niekto poradit aky notebook kupit v cene okolo 25 000 s dph. Za dolezitu povazujem hlavne odolnost, celkovu zivotnosť, a prakticke pouzivanie, taktiez vydrz baterie. Vobec nejde o hry, ma to byt notebook na dobrych par rokov. Co naprikalad nieco od ibm?budu v tom tazko zarobene prachy tak nechcem kupit shit.Vdaka!

Odpovědi na otázku

Odolné NTB, takzvané toughbooky, vyrába Panasonic. Ale za 25k to veru nevidím, na to rovno zabudni. V tejto cenovej kategórií sa používajú zväčša lacné plasty, kvalitné a zaujímavé kúsky sa pohybujú tak nad 30-35k, najmä od Toshiby. IBM už nerobí, prevzal to po nich Lenovo.