» Poradna » Mobily

Odolná sluchátka

Ahoj,Doporučil by mi někdo odolná sluchátka? Přítelkyně se ke všem dosavadním chovala jak prase ;). Vždy je co nejrychleji zmuchlala a dala je do kapsy ve které měla ostré předměty (klíče, mince). Vydrželi jí vždy prý jen asi 4 měsíce. Takže mé požadavky:1) Musí to být špunty.2) "Rovný" jack nejlépe. Lkový ale může asi být, když nebude zbytí.3) Přítelkyně poslouchá EDM a popík, tak bych prosil sluchátka vhodná na tydle žánry.4) Na ceně nezáleží. Ne, kecám :D. Max tak kolem těch 500. Děkuji za návrhy.

Odpovědi na otázku

kup jí xiaomi piston třeba tu:https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-Co... rovnou několik kusů Aspoň to zničení nebude tak bolet peněženku. Pokud se přítulkyně bude ke sluchátkám chovat jak prase, tak jí žádná nevydrží dlouho a za ty prachy nic pořádného neseženeš.

Přesně jak bylo řečeno předchozím přispěvatelem - Xiaomi Piston jsou v pohodě. Nebo i jiné Xiaomi, klidně starší modely. Zvukově odpovídají cca jednou tak dražším modelům např od Sennheiser. Dají se koupit z Číny i okolo 300Kč, takže pohoda. Jeden model měl i opletený kabel, měl jsem ho dokud mi ho neukradli z batohu (peněženku nechali... nechápu). Rozhodně doporučuji

Keď sa chová ako prasa , skús ju vymeniť za človeka ! Niekedy je sex s človekom dokonca aj lepší! A ušetríš 3 x 500KČ ročne za nové sluchatka.

Co takhle zkusit bezdrátovky, ty by mohli vyřešit problém. K těm se člověk nemusí chovat úplně tak opatrně jako k drátovkám.

Vyměň přítelkyni. Sdílet domácnost s prasetem není nic moc...

Kup jí nějaké od Koss . Ty mají doživotní záruku. Já ty svoje už 2x měnil bez nutnosti kupovat nové...