» Poradna » Programy

Odmitnuti pristupu po reinstalaci windows

Zdravim, instaloval sem nove win na novy disk po totalnim padu drive nainstalovanych, ale ted se mi nejde dostat do sve slozky. V obou systemech jsem admin. Jinak nove win jsou XP pro Sp2 anglicka verze, predchozi system je stejny akorat jazykova verze je CZ. Systemy jsou na dvou fyzickych discich, nabootovat jen z toho druheho nejde, protoze boot sektor je kompletne v haji, renovace puvodniho (Cz) sytemu nefunguje. Pokud nekdo vite jak to obejit, nebo zprovoznit, tak napiste, dikes.

Odpovědi na otázku

NTFS? Nastaveny práva? Použito šifrování?viz. hledání v Poradně.