» Poradna » Mobily

Odlepená obrazovka mobilu

Dobrý den, prosím o radu. Před časem jsem musela nechat vyměnit rozbité sklo obrazovky mobilu. Oprava proběhla a vše fungovalo. Po nějaké době ale začala obrazovka blikat a vypadávat. Přišla jsem na to, že v horní části je sklo uvolněné a odchlipuje se. Vzhledem k tomu, že jsem stejně chtěla mobil nový, tak jsem to neřešila. Jenže než se tak stalo, obrazovka zlobila víc a víc, až zhasla úplně. Bohužel jsem nestihla zkopírovat všechna data do nového mobilu. Proto se ptám, je možné nějak opravit špatně "nalepené" sklo, aniž by se muselo kupovat nové?

Odpovědi na otázku

Špatně nalepené sklo opravit sice lze, ale to jaksi neřeší tvůj problém s tím, že obrazovka nefunguje. Takže pokud chceš stahovat nějaká data z mobilu, tak nemáš jinou možnost, než nechat displej znovu vyměnit.

No to jste mě nepotěšil.

To mě mrzí, ale bohužel je to tak. Bez funkčního displeje data vytáhnout nelze.

No a není to na reklamaci té opravy?

Už uplynula doba pro reklamaci.

To není obrazovka, to je displej.

Data vám bezplatně přetáhnou do nového mobilu v kamenné prodejně i v některých pobočkách vašeho poskytovatele mobil.tarifu.

Hodte mobil do fastboot modu, pripojte kabelem k PC a vykopírujte vše co potřebujeteTohle jde i bez obrazovky