Odkud stahovat filmy a hry???(nechci tady vidět slova Kazaa a DC++ :-)

Otázka jasná. odpověď složitější.

Odpovědi na otázku

Tvůj dotaz zde již byl několikrát. Asi nezbývá než si filmy nebo hry holt koupit

No to on spis cekal ze se tu objevi IP adresa FTP server na kterem je min 500 poslednich filmu, je pripojen na 100mbit, das mu k tomu svuj login a pass a pozadas admina serveru aby pridal do IP checku jeho IPcko...

tak to bylo trefný

Kazaa a DC++

jj Kazaa a DC++

Když nechceš KaZaA ani DC, tak ještě zbývá Grokster, iMesh, eDonkey, eMule, Overnet, BearShare, Shareaza, ES5, ... Ale je to to samý

neni

prosimtě změň si nick než tady něco plácneš, zatim je to k popukání