» Poradna » Mobily

Odkud chodí aut. opravy a slovníček nad klávesnicí, když v mobilu to mám vypnuté

Dobrý den!Mám dotykový mobil huawei lyo l21 y6 a i když jsem si v něm vypnul aut. opravy i slovníček, odněkud se mi při psaní stále nad klávesnicí generuje nápověda a občas se změní text, který jsem psal. Mám zapnutou klávesnici swype, kterou už od února 2018 prý vývojáři nepodporují. Shimmir

Odpovědi na otázku

Tak klávesnice swype bez toho snad ani fungovat nemůže. Takže si vypni swype a máš to.