» Poradna » Programy

Odkaz na prezentaci

Dobrý den, vytvářím prezentaci v open officech, a zajímalo by mě jak uvedu odkaz na jionu powerpointovou prezentaci. Děkuju, Lukáš

Odpovědi na otázku

Copak odkaz ... všechny programy OpenOffice mají funkci pro vložení odkazu.Kde bude ta "jiná powerpointová prezentace"?Mimochodem PowerPoint není v balíku Libre/Open Office. Prezentace ve formátech Microsoftu a OO/LO nemusí být vzájemně kompatibilní. Není jisté, zda se přes ten odkaz příslušný klikač dostane, pokud ji bude prohlížet v jiné firmě / kanceláři / lokaci. Jeho síť se nemusí připojit na cílový soubor z nejrůznějších důvodů (firemní politika, regionální omezení operátora).