» Poradna » Web a internet

Odkaz na komentář na FB

Hezký den. Chtěl jsem se zeptat, zda existuje nějaký způsob jak sdílet odkaz na konkrétní komentář tak, aby každý příchozí mohl dát po kliknutí na odkaz tzv. LIKE. Pokud nyní sdílím odkaz na komentář, stává se, že lidem LIKE po jejich odchodu ze stránky prostě zmizí. (odkaz vytvářím tak, že prým tlačítkem myši kliknu na datum u komentu a dám kopírovat adresu odkazu. Předem děkuji za pomoc. Martin

Odpovědi na otázku

Tohle FB banuje...... takže dobře že jen zmizí lajk, mohla by vám zmizet stránka, skupina nebo profil.

FB banuje lajkování? Jakto, že někomu se like připočte a někomu ne? Nebo takhle, on se připočte, ale hned jak člověk opustí onen komentář, tak like zmizí. Co s tím?

FB podporuje zobrazení příspěvku na zdi FB (stránka, skupina, osobní profil to je jedno) . Kde můžete pak kliknou na lajk Nebo vložení jejich aktivního prvků na své stránky https://developers.facebook.com/products/social-plugins/c... kde opět může kliknout na like na konentáře pokud chcete . a like https://developers.facebook.com/docs/plugins/like-button/ Rozhodně na dávání Like na Váš kopírovaný odkaz můžete zapomenout. To je ochrana před klikacíma farmami. Stejně se brání proti clickbait kdy kliknutím na nějaký odkaz automaticky by jste něčemu dal like.Obojí potřebuje aby člověk který kliká byl přihlášen , stejně to respektuje nastavení nastavení oprávnění.

tohle je uplne jasny.. kdyby se tazatel trochu zamyslel musel by na to prijit sam.. Kdyby slo dat like pohym kliknutim na odkaz tak by zadny "liky" uz bejt nemuseli protoze by z toho klikaci roboti rychle udelali frasku.