» Poradna » Programy

Odistalace Windows PowerShel (TM) 1.0

Dobrý den, potřebuji za účelem inovace systému odinstalovat Windows PowerShel. I když postupuji podle návodu: Chcete-li odinstalovat systém Windows PowerShell 1.0, postupujte takto: Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ appwiz.cpl a potom klepněte na tlačítko OK. Klepnutím vyberte Zobrazit aktualizace Zaškrtněte toto políčko. V Aktuálně nainstalované programy Klepněte na položku .Windows PowerShell(TM) 1.0 a potom klepněte na tlačítko Odebrat. Postupujte podle pokynů k odebrání Windows PowerShell(TM) 1.0.Tento program se mi nepodařilo najít. Poradí někdo jak Windows PowerShell(TM) 1.0 najít a odinstalovat? Díky Felda

Odpovědi na otázku

http://help.outlook.com/cs-cz/140/cc952756.aspxuvádí mimo jiné toto: "Například produkt Windows PowerShell V1 se může zobrazit jako aktualizace systému Windows s číslem článku znalostní báze KB926139."