Odišiel zdroj -

Zdravím,v LED sviretidle - http://www.iledky.sk/led-reflektory/123-led-re... mi odišiel zdroj. Po pripojení na zdroj cca. 10-15V js. LEDky svietia.Nevie niekto aké má napätie ten zdroj? Koľko Voltov?

Odpovědi na otázku

Záleží na LED chipu, může to být od 12V do 36V. Rozeber to a podívej se co tam je za LED chip a podle zjištěných údajů dohledej na netu.

Díky obom.Keď som dal až 25V, tak začali svietiť. Teraz som na 30V a ešte tam je asi rezerva.Inak ten hliníkový pliešok s LEDkami som vymontoval, nezhoria? Po minúte nie je ani teplý...

Tak ale pri 31V (to ja max. čo mi dá môj zdroj) a prúde 450mA tak už sa hreje príjemne na dotyk...

To jsi na 14W tak přidat asi těch 36V bude OK.

Tak to asi vypadá na těch 36V. Ten plech by tam měl být je to chladič.

To záleží na použitém LED čipu. Podle 20W bych to tipnul na 24V, ale ruku do ohně ti za to nedám. Pokud to na 12V svítí normálně, tak 12V. Pokud mizerně, mohlo by to být těch 24V.