» Poradna » Programy

Odinstalovat Flash Player

Zdravím všechny návštěvníky poradny zive.cz.Jelikož Adobe Flash Player již nemá fungovat, rozhodl jsem se ho z PC odinstalovat.Stáhl jsem si jeho odinstalátor a "úspěšně" program odinstaloval - opakovaně. Postupoval jsem podle tohoto návodu: https://helpx.adobe.com/cz/flash-player/kb/uninst... Ale v Ovládacích panelech je stále.Mám systém Win.10.Nevíte prosím, jak se ho úplně zbavit ???Za rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

A když ho zkusíš odinstalovat přímo z ovládacích panelů "aplikace a funkce" jako každý jiný program, bez spouštění nějakého "odinstalátoru", to by nešlo?

Restart počítače byl?

Restart samozřejmě byl.A odinstalaci jsem opakoval několikrát.

Odinstalaci jakým způsobem jsi opakoval? Udělal jsi to normálně z ovládacích panelů, jako jakýkoliv jiný program? (Bez odinstalátoru)

V Ovládacích panelech - Programy a funkce, ani v Nastavení - Aplikace, se Flash Player vůbec nezobrazí.Takže tato možnost ne nenabízí.

A jak jsi tedy přišel na to, že ho tam vůbec máš?

Tak hneď prvá veta na tej Vašej stránke, že to nefunguje vo W10, tak ste neurobil absolútne nič. FP je vo W10, len doplnok, zakazuje sa, blokuje sa a to je všetko.

Co tím myslíš "jen doplněk"? Nepleteš si to s doplňkem pro prohlížeče? Ve Windows to je standardní program.

Flash player je buď součástí prohlížeče (Firefox, Chrome...) a odinstalovat se nedá.Nebo součástí Windows 10, ten se odinstalovává odinstalovávací "aktualizací", v případě 64bit Windows je to tato:http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/softw...

Mimochodem toto info mám už 2 měsíce na webu a tuto "aktualizaci" jsem hned nainstaloval hned jak vyšla.

Pomohlo, už je pryč.Děkuji.