» Poradna » Windows (a jiné OS)

Odinštalovanie zakázanie spustenia vstavaných app s windows 10

Dobrý večer. radi by sme vedeli či vie niekto o niakom programe alebo dokáže zakázať spúštanie alebo odinštalovať app ktoré sú vo windows 10 home?Ide o app fotografie,Grove hudba,pošta,filmy a tv program...Je to pre nás dôležité pretože tie app sú na nič...a nerád bych odinštaloval windows 10 a preinštaloval ho na windows 7... tak dík za radu ak vás niečo napadne...

Odpovědi na otázku

Někde tady je odkaz na článek s PS skriptem který vestavěné aplikace z části odinstaluje a z části zablokuje. Hladání v diskusi snad funguje.