» Poradna » Programy

Odinstalování AVASTu

Ať dělám co dělám, nedaří se mi odinstalovat poškozenou instalaci Avastu. Nejde odinstalovat, přeinstalovat, nejde odstranit ani Totaluninstalátorem.Poraďte, prosím.

Odpovědi na otázku

Tak tu slozku s AVASTEM odinstaluj rucne-odstranit a pak projred PC programem na cisteni registru napr Advanced WindowsCare V2 Personal nebo TuneUp Utilities.Pak to znovu nainstaluj.Nebo udelej BOD OBNOVENI win-odkud jsi to mel vporadku.

Ruční odinstalování nejde. Protože mám málo místa na HD, tak ponechávám jen poslední bod obnovení a ten už je s poškozeným AVASTEM.

registry a registry jak ti byla raděnoo)) já třeba používám ccleaner ))

SKUS TO ZMAZAT AJ TU START TENTO POCITAC MISTNI DISC C:/ Documents and Settings ALL USERS DATA APLOKACI

JA TAM MAM ESET LEBO TEN PUOZIVAM ALE AK TAM BUDES MAT AVAST TAK TU ZLOZKU KLIDNE ODSTRAN DALEJ SA NACHADZA AJ TU

START TENTO POCITAC MISTNI DISC C:/ Documents and Settings .. TVOJE PRIHLASOVACIE MENO DATA APLOIKACI

ZNOVU ODSTRAN ZLOTKU AWAST A ESTE SA NACHADZA AJ TU

START TENTO POCITAC MISTNI DISC C:/ Documents and Settings LOCAL SETTINGS DATA APLIKACI AJ TAM ODSTRAN ZLOZKU AWAST

DALEJ TO JE V REGISTROCH START SPUSTIT REGEDIT HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE ALWIL SOFTWARE ODSTRAN

A ESTE JE TO TU HKEY_CURRENT_USER SOFTWARE ALWIL SOFTWARE.

www.avast.cz ...