» Poradna » Mobily

Odinstalování aplikací Zenfone 2

Dobrý den, už delší problem mám u mobilu Asus Zenfone 2 (půjde na reklamaci, ale chci se zeptat jestli ještě není jiná možnost). Když nainstaluju jakoukoliv aplikaci do mobilu, nejde odinstalovat. Ani ve správci aplikací ani přes google play. (Jediná možnost přesunout na SD a vymazat, ale většina nejde přesunout) Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Jak se projevuje, že nejde vymazat? Vůbec tam to tlačítko není, je hluché nebo píše nějakou chybu? S něčím takovým jsem se ještě nesetkal...