» Poradna » Mobily

Odinstalovane apps se stale nove instaluji

Mam novy lenovo Vibe Shot s Androidem 6. Chtel jsem odinstalovat nektere apps, (Everenote, Route 66, jednu hru, a par jinych) Kupodivu to slo, ale kdyz jsem pak restartoval smarphone, nabehli znovu. Vim, ze nektere aplikace proste deinstalovat nejdou, u tohoto telefonu ale moznost odinstalovani byla, tak jsem ji pouzil. Aplikace az do noveho restartu skutecne zmizly.Podivne je, ze to same je s jiz neexistujici aplikaci Route 66, kterou nahradila Magic Earth Pro Navigation. Presto mi nejde odinstalovat.Stalo se to take nekomu, ze odinstalovane aplikace stale nabihaji?

Odpovědi na otázku

Aplikace které jsou již předinstalované nech být !!!Jinak si ten mobil rosekáš.Odinstalovat bez problému můžeš jen aplikace které sis sám stáhl.

Hloupe je, ze nejdou ani deaktivovat.

Nech to být !!!!Mám ten stejný mobil.

To je nahoda. Drzi se ti tam stale take hra Tap the Frog HD nebo nefunkcni Navignon?

Ne,já tam nic takového nemám.

ja mam evropskou vezi Z90a40, ty take?

Jo,jo to samé..

Tak buh vi, proc tam mam ty aplikace...asi se s tim musim smirit.PS. ted prave nekdo pise, ze by pomohla aplikace SD Maid Pro, tak jsem napsal primo tomu vyvojari, zda je to pravda. ale pochybuji, ze by to bez root slo...