» Poradna » Programy

Odinstal.NERA

Prosím o radu.Chci přeinstalovat Nero7 jinou verzí,ale nějak se mi to při odinstalaci seklo,že mi nejde
odstranit,ale ani znovu nainstalovat.Ani restart nezabírá.Nevím jak se jmenuje prográmek na odinstal.
ale vím,že to byla taková kouzelná hůlka.Poradíte mi?Dík

Odpovědi na otázku

staci to tady prohledat uz to tu nekolikrat bylo jinak nero.com

Ten program pro odinstalaci Nera se jmenuje Nero General-CleanTool a najdete ho na stránkách Nera. Je to free aplikace. Ale nevím, jestli pomůže ve Vašem případě, kdy už je instalace poškozená.

Díky za pomoc,ale měl jste pravdu.Ten program mi v této situaci nepomohl.Mám asi poškozenou
instalačku.No zkusím ještě něco s tím udělat.Kdyby jste ještě na něco přišel,zkuste mi napsat.
Budu rád za radu

stahni si z nera com novou instalacku nera a masto v pohode.