» Poradna » Windows (a jiné OS)

Odinstalace

Zdravím, prosím o pomoc s odinstalací programu. Složka kde byl už není, ale v seznamu programů je pořád, a když dám odinstalovat, tak to vyhodí krpu, že není ve složce setup. Upgradnul jsem win z 7 na 10, a původní disk na kterém jsem to měl nainstalované jsem dal pryč a používám nový. Tento problém jsem nečekal. Zatím jsem vždy po instalaci win musel vše instalovat znova.Pls help

Odpovědi na otázku

Je proboha takový problém napsat, o jaký program se jedná????

Není, je to Autocad 2014. Předpokládám, že se návod bude dát aplikovat na všechny programy.

Jestli jde pouze o to, že tě irituje ta plonkovní položka v seznamu programů, odstraň ji v registru.To stejné uděláš pomocí ccleaneru - má na to "funkci"....

Položka by mi byla fuk, ale chci si to nainstalovat znova. A instalační program mi hlásí, že je to nainstalované a nenechá si to vymluvit.

no jasne, lebo musis zmazat balik vo Windows Installer. Potom to pojde bez problemov nainstalovat.

Jak to může smazat, když jsou ty data na jiném disku.Jste normální?

Další úžasně užitečná rada. Díky vám problém vyřešen

windows instaler si uklada baliky na systemovy disk.

ano som normalny.

Tak ho nainstaluj znova a potom ten program odinstaluj.

To byl první pokus o nápravu, ale nejde to. Hlásí mi to, že už to je nainstalované.

Budeš to muset smazat v registru a to ručně,nebo použít nějaký nástroj.

Tady je návod kde se asi nacházejí ty položky registru:https://forum.sysinternals.com/finding-all-installed-pro... Na registry bacha kámo,jedno špatné smazání jak se mi stalo a hotovo.............

HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\UninstallMožná tam budou.......

Nebo zbývá ještě tahle možnost:https://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.phpTen ty položky v registru na tuty najde,zkus to.Bacha když to budeš instalovat tak v levo dole to nabízí ty jejich šílené utility,tak odfajfkni,že nemáš zájem.Napiš jak to dopadlo.

Win10 nekompatibilný softvér odstráni, AutoCad 2014 nie je kompatibilný s W10.