» Poradna » Programy

Odinstalace

Ahoj, od dneska se snažím odinstalovat program Camtasia Studio ovšem v instalační složce již soubory nemám ale v programech a funkcích pořád je a když chci znovu program nainstalovat ukáže mi to že už to v PC je, jinak při odinstalaci mi to vyhodí chybu

Odpovědi na otázku

pro odstranění již nepřítomného programu z menu Programy a funkce použij tuto utilitku http://www.edownload.cz/sw/windows-installer-clea... nezkoušel jsem jí ale ještě na Win 10odbobných utilit je více, tato je nejjednodušší

Díky moc, pomohlo uff nemusím si už dělat starosti

Ke starostem by nebyl vubec zadny duvod, ani kdybyste to z toho seznamu neodmazal. (Proste by tam ten program byl dal uveden a vubec nicemu by to nevadilo.)

Potom, že majú užívatelia v Registroch tisíce kľúčov, hexahusnumier a systéme v dll naboptnený binec, že im systémové SSD-čka každým rokom nové nestačia.

Ano, systemove SSD zcela jiste "nestaci" kvuli jedne takovehle aplikaci.. ;o)Potiz je spis v tom, ze uzivatele resi takovehle kraviny a neresi veci mnohem dulezitejsi.

Kto píše o jednej kravine, do roka sú ich o.i. nabalené v systéme tisíce.

Ahoj nevěděl byste co je toto ještě za chybu když to chci nainstalovatScreen: http://imgur.com/euIOQjU

Ja to viem.

A co poraď díky

Vyřešením předchozího problému sis způsobil problém další...

Co mám teďka udělat nevíte?

Obnovit systém ze zdravé zálohy. Zálohu si neděláš, prdíš na to? Tak udělej reinstalaci!

Byla instalace spustena s pravy administratora?Je program kompatibilni s pouzivanym OS?Je takova chyba popsana / resena na oficialnim webu autoru programu / podpory toho programu?

1/ stiskni Win+R, zadej příkaz regedit a potvrď OK2/ přes CTRL+F vyhledej daný klíč a přes pravé tlačítko myši otevři Oprávnění3/ pro účty Administrators a Users povol oprávnění Úplné řízení4/ zkus instalovatPokud se ale chyba objeví a bude odkazovat na další a další klíče, může být poškozený uživatelský účet nebo samotný OS. V takovém případě ta obnova OS ze zdravé zálohy resp. reinstalace OS.

Zkoušel jsem to nic nefunguje furt ta stejná hláška (chyba) zkoušel sem i IOBIT uninstaller ale nefunguje to, ale díky moc

Protože, jak je zřejmé, nevíš ABSOLUTNĚ nic o "Registry", je jen ztráta času ti cokoliv říkat.Nerozčiluj se a jednej - študuj, hledej a zkoušej - nebo sáhni do šrajtofle a plať.

vyjímečně máš recht

Dobrý výkřik do tmy. Co o nich víš ty? Pokud máš zájem, manuáal o hodně nevšedním zacházení právě s nimi je na mém webu. Pak můžeme diskutovat.

Já používám s úspěchem IOBIT uninstaller - bude to mluvit i česky, pokud budeš chtít a vždy se to zeptá, jestli smazat, včetně zásahů do registrů. Funguje to správně.