» Poradna » Programy

Odinstalace ovladačů k TV kartě

Pořebuji odinstalovat ovladače(nebo je aktualizovat) k TV kartě. Pokud dám ve správci zařízení aktualizovat ovladač a zadám jejich pozici na HDD, systém mi napíše, že aktualizace se nezdařila jelikož ovladače jsou starší než ty které tam chci dát, ač to tak fakticky není.Pokud ovladače odinstaluju a dám restart, a HW (TV karta) je stále ve slotu PCI, nainstalují se ty staré ovladače sami. Ty staré ovladače jsem nainstaloval z CD od výrobce a teď jsou někde v PC zkopírované. Jak je smazat tak, aby nebyli v "knihovně ovladačů", anebo je nějaká utilita pro odinstalaci a výmaz ovl.? Děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Ta instalace po restartu nejde stornovat?Jsou odinstalovány všechny ovladače a programy k té kartě (bez dílčích restartů)?Máš opravdu aktuální a správné ovladače k té kartě?Zkus ty nové nainstalovat v nouzovém režimu.

ano, ano, ano, zkusím