» Poradna » Programy

Odinstalace IPOS

Zdravím,koupili jsme si domů nový netbook, ovšem byl přihlášen na prodejce a ihned po spuštění a přihlášení k účtu se spustil program IPOS, přes který nešlo vůbec nic udělat. Jakousi magií se mi podařilo jeho spouštění po startu zakázat, laze zajímalo by mne, zda se dá odinstalovat i jinak, než přes intel heslo, které nejspíše nastavoval prodejce? Popřípadě existuje nějaké univerzální heslo?:::(((

Odpovědi na otázku

Obrať se na prodejce, ať ti to heslo zruší. Ne, žádné univerzální heslo fakt neexistuje :)

Díky, myslela jsem si to, ale pro případ...:D:)