» Poradna » Ostatní

Odinstalace Esetu

Proč se musí odinstalovávat Eset složitě v nouzovém režimu, když je na netu i návod jeho odstranění z pc přes ovládací panely. ?

Odpovědi na otázku

V nouzovém režimu ti to odstraní VŠECHEN balast z Esetu krom prázdné složky na C.

a vadí zblitky esetu něčemu ?

Při opětovné instalaci produktu Eset by zbylé neodstraněné soubory mohli způsobovat problémy se správným fungováním programu nebo by mohli nastat problémy již při instalaci produktu Eset.

Díky, polepším se za dne bílého až budu chtít instalovat eset znovu. Zatím snad zbytky nebudou vadit. Musím nutně posbírat v ntb dokumenty a.stvořit z nich celek a nerad bych po akci zblitky esetu, byl bez něj.

Eset kašle na tvoje dokumenty, ten sa cpe hlboko do systému a zapisuje do Registrov.Dokumenty sa ukladajú na druhý logicky delený oddiel pevného disku. Ideálne je inštalovať pri prvej inštalácii SW balíky tiež na druhý logický oddiel. Systémový aktívny a primárny oddiel je určený výhradne na inštaláciu a hladký beh OS.

Nudo mé dokumenty nemají nic společného s tím o čem píšeš. Pokud se podíváš na vlákno reaguji na toho kdo mi odpovídá, děkuji mu a přidávám důvod který mi brání v danou dobu provest vše co je předmětem rady. To je vše. Pro tebe že jsme spolu studovali vuml prozradím že nemám možnost případně vyjmout disk s daty a otevřít ho v jiném pc.

Rád sa papreš manuálne v HW, prekladaním diskov širinou-marinou napriek skutočnosti, že sa dajú elegantne prehrabať disky SW priamo v PC, nabútovaním mašiny z externého média s vyčistením dát od rezíduí forenznou metódou. (Pravda, pokiaľ nie sú zablendované veškeré porty priehradovým cementom 800-kou alebo zalepené metalickým epoxidom s prísadou drveného titanu). Ale to ťa boľševickí mafiáni a vrahovia nestihli na komunistickej škole nakvasiť. Eset, originál uninstaller.exe, po sebe nevyčistí komplet dáta z OS a hlavne z databázy Registrov. Tam je tiež nutné použiť forenzný čistič. Ale to je parketa pre nemohúceho, kam sa na neho hrabeme.

Píšete do kola slátaniny. Nahoře to jasně uvedeno.,,Pokud dojde k poškození instalace a program ESET není možné odebrat standardním způsobem, můžete použít ESET Unistaller. Jedná se o speciální nástroj, který kompletně odebere program ESET z vašeho počítače. Tento nástroj je nutné spouštět v Nouzovém režimu Windows. Po provedení ruční odinstalace můžete případně produkt ESET nainstalovat znovu.,,https://servis.eset.cz/knowledgebase/article/Vie...

Jasné a basta, zdraví tě VlastaPokud se nepletu, zdraví i podporu Esetu

Tento odkaz nefunguje.