» Poradna » Programy

Odinstalace aktualizací Nightly (Firefox)

Dobrý den,můj zdánlivě minimální problém je, že když si nechám otevřené panely a k nim přidám jeden prázdný (nový) panel a ukončím Nightly, tak při dalším startu se tento nový panel ihned zavře a spustí se mi hudba na YT, kterou jsem si nechal otevřenou. Toto mě nehorázně rozčiluje, dřív to tak nebylo, až teďka po nějáké aktualizaci a já zaboha nemůžu přijít na to, jak ty aktualizace odinstalovat nebo nastavit, aby mi ty nové panely automatiky nezavíral. Ona je to celkem prkotina, ale vadí mi to :D Za případné rady předem děkuji

Odpovědi na otázku

Odinstaluj současnou verzi a pak nainstaluj verzi starší, která tě "nerozčilovala.