» Poradna » Programy

Odinstalace -odebrání- trialové verze Revo Uninstaller

Zdravím.Loni v srpnu jsem si stáhl a cca 2x použil program Revo Uninstaller verze 3.0.7.0Samozřejmě jsem ho zapomněl do 3 měsíců odinstalovat –verze trial.Když se ho teď snažím odebrat přes „Ovládací panely“ vypadne mi hláška:Soubor "C:/Program Files/VS RevoGroup/Revo Uninstaller Pro/unins000.dat" neexistuje.Produkt nelze odinstalovat.Přitom v umístění „C:/Program Files/VS RevoGroup/Revo Uninstaller Pro/ existuje soubor „unins000“ o velikosti 1,20 MB Ovšem nemá příponu „ .dat “ Jde o aplikaci (.exe) a popis je Setup/UninstalPři pokusu o spuštění programu naběhne výzva k aktivaci po zakoupení licence – a tu kupovat pro použití 2-3x do roka nechci.Napadá mě změna-přejmenování- dotyčného souboru,ale nechci zbytečně experimentovat,to víte-lama… Díky za každou radu. Sagitt62

Odpovědi na otázku

nahod ju znova s vypnutym int. a potom odinštalujpotom najdi: regedit.exe a spusti - tam napiš:Revo Uninstaller a zmaž čo najde

Díky za echo-ale bez výsledku...

Ten soubor 1,2 MB nepřejmenovávej, je to vlastní spouštěč odinstalace. Chybí ti tam ten soubor unins000.dat (38 kB) ,který obsahuje informaci které soubory a položky registru se mají při odinstalaci odstranit. Bez tohoto souboru to neodinstaluješ. Jsou dvě možnosti. Buď ti ten soubor pošlu jako přílohu mailem, ty si ho tam vložíš a odinstaluješ Revo běžným způsobem. Nebo zkusíš Revo znovu nainstalovat - přepsat stávající instalaci (snad to půjde),soubor .dat se tam vytvoří nový a potom to můžeš zase normálně odinstalovat. Toť vše.

Juwa 2:Reinstalaci bych nerad... Zkusím tvůj postup s vložením unins000.dat.Dej mi,prosím,do mailu POLOPATĚ jak to do patřičného umístění nacpat + další postup.Dík. Sagitt62@seznam.cz

Juwa2:Ju,klaplo to! Dík,zbytek v mailu.

Že takový krám vůbec instaluješ = nikdy jsem nic takového nepotřeboval a v PC mi nikdy žádný SW nezbyl. Myslím hlavou než něco nainstaluji a je-li to jen trochu možné pouze rozbaluji = SW bez nutnosti instalace.