» Poradna » Mobily

Odin nevidí telefon Samsung Galaxy

Dobrý den, mám Samasung Galaxy Pop SHV-E220S (koupen na dovolené v Thajsku), chtěl bych tento mobil rootnout, ovšem Odin mi telefon nevidí v download modu(nepřidělí mu žádný port), telefon mám komplet v češtině, Ladění USB mám samozřejmě zapnuté, ovladače v PC mám nainstalované, Verze Odin 3.07, ovšem pokud je mobil zapnut tak ho Odin ho vidí a přidělí mu i port. Recovery Mod jde, trojhmat sem provedl i wipe data,dalvyk cache bez úspěchu. Je ještě nějaká možnost jak do mobilu nahrát CWM a přes něj nahrát superUser?? Root pomoci appek na google play nefungují. Někdo mi říká že je to kopie Samsungu S3 mini nebo s4 mini, ovšem jsem ještě nedostal odvahu to skusit rootnout jako S3-4. Nějaká rada??

Odpovědi na otázku

Pokud jsi nejsi jistý co máš za mobil tak bych stáhl CPU-Z abys věděl co je uvnitř.

Určitě máš ADB ovladač? Když přejdeš do download modu, ozve se tón připojení zařízení k windows?

když jsem v download modu a připojím kabel k mobilu tak se ve windows neozve nic. ADB ovladače mám nainstalované