» Poradna » Počítačové sítě

Odhlašování od MS serveru

Dobrý den, při připojení na sdílené disky v doméně vždy první připojení trvá trochu déle (asi ověřování práv), pak jsou všechny přístupy okamžité. Po určité době nevyužívání těchto disků (něco máme ještě na novellovské síti) se PC jakoby odpojí a první další přístup opět trvá déle. Údajně se XP po určitém čase samy odpojují z důvodu spotřeby systémových prostředků. Prý lze v registrech tuto dobu nastavit nebo úplně zrušit. Mohl by mi někdo poradit kde? A zda je to rozumné?Děkuji

Odpovědi na otázku

RTFM: net help config serverMP

ten predchadzajuci tip mozno nie je celkom k tomu problemu, skus sa pozriet ci nemas na karte sietovky zaskrknute povolit vypnut zariadenie s dovodu uspory energie.