» Poradna » Ostatní

Odhlášení

Dobrý den, jak mám postupovat na odhlášení novin.Děkuji

Odpovědi na otázku

Rofl!

Určitě ne tak, že napíšeš nesmyslný dotaz do PC poradny. Co zavolat na kontaktní údaje, které jsou jistě uvedeny na těch tajných novinách (nemáme už komunismus, existuje tedy mnoho novin) nebo na jejich internetových stránkách?

Nejlépe tak, že se obrátíte na toho, kdo vám ty noviny zasílá...

Nejste vy ta Stejskalová, co zde s takovým dotazem není poprvé ?

Postupuj krok za krokem.

ekujipotřebuji odhlásit noviny jihočeský denik a nemužu najít žádný kontakt d

prosím ráda bych zrušila předplatné novin jedná se o klatovský deník děkuji předem za odpověď

odhlaseni mf dnes

V září 2019 mi zemřel manžel na kterého byl přihlášen Orlický deník,noviny si již nepřeji odebírat,placeno čtvrtletně jak mám postupovat?Pribaničová Věra,Litice nad Orlicí č.56.Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Odebírám noviny Blesk a chtěla bych ukončit odběr novin,platím přes SIPO. Nevím jak mám postupovat, děkuji za odpověď. Havelková Iva