» Poradna » Web a internet

Odhlášení z HBO GO

Dobrý den, před asi třemi měsíci jsem si aktivovala přes službu ipremium. Cz službu HBO Go. Chtěla jsem ji na pět týdnů vyzkoušet zdarma,pro mého syna. Bohužel jsem to neuměla nainstalovat na televizi a službu tudíž vůbec nevyuzila. Před uplynutím zkušební doby jsem se pokoušela službu zrušit, ale marně. Nakonec jsem zrušila ipremium. cz a přišel mi imail že všechny související platby nebudou provádět. Z HBO. GO jsem se tudíž odhasila. Bohužel platba 159kc.odchazi stále. Na HBO. GO se již nelze přihlásit píše mi to neexistující mail. Prosím o radu jak teď pokračovat. Děkuji

Odpovědi na otázku

Skus im zavolat, alebo zablokuj platby v banke.

Blokování plateb bez zrušení služby není dobrý nápad, protože tím se nevyváže ze smluvního vztahu a může se ji tam objevit nějaký dluh. Takže určitě spíš kontaktovat poskytovatele a tam službu zrušit.

Poradna

Chceš říct, že HBO nemá zákaznickou podporu a proto si myslíš, že to vyřešíš tady?

na HBO GO máte snad nějaký účet kterým jste se tam registrovala a hlásila. Přihlaste se tam a v nastavení si předplatné zrušte..Taky jsem to měl na 3 měsíce zdrama - nutnost byla registrace na HBOGO.cz kde jsem si vytvořil účet a přes nějaký kód dostal 3 měsíce zdarma. Při registraci zadáte platební kartu, ale peníze se začnou strhávat až po té době zdarma - jednoduše se tam přihlaste a službu deaktivujte (provede se to od následujícího období)

Co Ti na to řekli na podpoře HBO?

A co jim zkusit zavolat?+420 800 022 562

Prosím o zrušení služby HBO GO.Chtěla jsem na na zkoušku a Vy mě to pořád prodlužujete.Prosím o zrušení já to nevyužívám.Děkuji

Dobrý den,chci se odhlásit,ale nefunguje to,všechny rady jsou neplatné.Je to hrůza se s vámi zapléct.