» Poradna » Programy

Odhalení špiona

Prosím,zajímalo by mě,jestli se dá nějak odhalit nainstalovaný soft na sledování PC,keyloger,Hlídací pes,...atd,pokud není klasicky v Program files,ale je skrytý pod nějakým vygenerovaným názvem.Díky za příspěvky

Odpovědi na otázku

Všechny softy na počítači jdou odhalit. A běžící obzvlášť. Takový trapnosti jako jedním příkazem ve Win32 API vypnout nezobrazování procesu po Ctrl-Alt-Del jsou tak leda pro lamy.

Tak si spusť msconfig a koukni na běžící programy v sekci Po spuštění,tam by měl být pod nějakým názvem vidět.