» Poradna » Ostatní

Odhalení hesla

Zapoměl jsem heslo na viphone communicátor,který používám pro telefonování do všech sítí-je nějaký program který by mi odhalil toto heslo skryté po hvězdičkami? Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Ten program sice neznam, ale zkusil jsi uz nejjednodussi metodu Ctrl+C - Ctrl+V ?

tohle nemuze nikdy fungovat... pokud programator nebyl blbec, tak pouzil textove pole pro heslo a z toho zkopirujete jen ty hvezdicky, nic jinyho

snadboy's revelation napriklad

Programek Asterisk Logger http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/bezpecn... ...

Jestli ti to nepůjde tak ti nezbyde nic jinýho než zaplatit nejakýho hackera, získat heslo ze společnosti a nebo si jednoduše vytvořit účet nový.

Pokud si zapomel heslo, a máš tam hvezdičky,použi Google Chrome a klikni si na ten text, otevre se ti tabulka a tam vymeníš "pass" za text