» Poradna » Mobily

Odezva bluetooth sluchátek

Dobrý denKoupil jsem si na internetu bluetooth sluchátka do uší. Všechno šlo skvěle dokud jsem zjistil, že když jsem zapl video na youtube tak tak jsem si všimlja zpožděný je zvuk. Chcu se zeptat jestli to připojení jde zlepšit a zmenšit odezvu audia?

Odpovědi na otázku

Nejde.

Ještě chci připomenout že s jinýma sluchátkama na uši jdou skvěle. Jenom tyhle mají problém.

Tak v tom případě ti snad je jasné, že to je problém těch sluchátek, ne? ;)