» Poradna » Web a internet

Odeslání scriptu s JS emailem na doménu @seznam.cz

Když pošlu soubor se scriptem v html a částí v JS na adresu s doménou @seznam.cz tak se příjemci emailu zobrazí jen část v html a část v JS se nenačte.Co se s tím dá udělat? Když má příjemce doménu @gmail.com zobrazuje se všechno OK. Děkuji za odpověď. MB

Odpovědi na otázku

Asi je seznam schizofrenní. Odeslat to sice dovolí, ale přijmout ne. (Možná to má logiku trochu, ví, kdo to odeslal, ale u přijetí nemá ) Zřejmě má google jiný gang.Ještě bych zkusilto poslat/přijmout přes e-mailový klient, ale moc šancí tomu nedávám.PS: javascript v mailu blokuji, je to kravina

Proč proboha chcete rozesílat potenciálně škodlivý "script v html a částí v JS"?Nestačí vám k vyjádření prostý text (stačilo to od dob starých Sumerů)?Zkuste emoji, to je teď nejnovější hit.