» Poradna » Počítačové sítě

Odeslání hromadného emailu se skrytými příjemci

Zdravím, lze odeslat email hromadně (např 50 lidem) tak, aby ani jeden z nich neviděl emailové adresy ostatních příjemců, tedy nevěděl že se to místo mu poslalo těm 49 lidem? Pokud to jde, prosil bych o návod jak na to :) Děkuju moc!

Odpovědi na otázku

Skrytá kopie (portál seznamu, gmailu), nebo podobně znějící položka. Položka "komu" nemusí být vyplněna...

Ač BCC někteří klienti nezobrazují, pořád je součástí rozesílané zprávy. Třeba u centrumu stačí rozkliknout zdrojový kód a adresy si prostě a jednoduše přečíst.

dobrý den jestli znáte Pěčice.našly jme kočku je hnědošedá. nevíte co s tím. je zábavná. naschle..

Dělá se to tak, že jako adresáta uvedeš nějakou neutrální adresu (často na své vlastní doméně nebo přímo svou) a ostatní příjemce uvedeš do políčka Skrytá kopie nebo Blind Copy neboli Bc:.

Např. v Outlooku 2010: Nový email - Možnosti - Skrytá

Položka "komu" nemusí být vyplněna, stačí jen "skrytá kopie".

Díky, našel jsem to :)

Tento program využíva hotmail.com na rozosielanie emailov /hotmail limit: 100 denne/Treba len povolit POP v nastaveniachhttp://slovenskeweby.eu/hromadny-email-demo-progr...

jak se mate

Ano jde to, pokud všechny příjemce dáte do políčka '' skrytá kopie''.

Jací retardi dávají mínusy za adekvátní reakce ?

No jo, ale příjemce má napsáno skrytá kopie:moje adresa takže ví, že byl zařazen do skryté kopie. Nejde to nějak udělat tak, aby ani nevěděl, že byl ve skrytých kopií?

jde, ale pokud vím, tak to už musí být z nějakého email klienta (např. Outlook) a přes speciální funkci hromadných emailů. Online služby typu Gmail, Seznam, apod. to z webového prohlížeče neumí

Chtěl bych poslat jednu zprávu několika příjemcům (Velikonoce) , ale aby neviděli mé adresáty (e-mail adresy těch druhých). Vše dobré, jaracervenka2@gmail.com