» Poradna » Programy

Odeslání emailu

Dobrý den, prosím o radu, když odesílám ze Seznamu email, pokaždé mi na pravé straně vyskočí nějaká reklama a příjemci to přijde i s tou reklamou. Umí mi prosím někdo poradit, co udělat, aby ty reklamy na pravé straně nevyskakovaly?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Posilate z webu, z nejake aplikace,..? mate nainstalovanou nejakou skodlivou aplikaci od Seznamu nebo mate cisty prohlizec / postovni klient?

Včera jste tu řešila čáry u přeposílaných emailů a dnes tohle.Co to proboha posíláte za kraviny.Předpokládám že pracujete ve webovém prohlížeči, zkoušela jste jiný? Případně si email nastavit přímo do poštovního klienta ?Popravdě nějak si nedokážu představit co máte na mysli tou reklamou.Buď ten email, který posíláte, již sám v sobě obsahuje odkaz na nějaké reklamy - v jeho těle bude html kód, nebo máte v PC nějakou havěť která Vám to mrší.Je možné sem dát printscreen toho jaks e Vám to zobrazuje ?

Pochybuji, že ví co je to print screen.

ano, samozřejmě, že vím, díky za radu

díky , už je to v pořádku

A čím to tedy bylo ?

Bych rekl troll. Chce si pokecat.