» Poradna » Web a internet

Odeslaná pošta

Dobrý den, mam problém s maily. když odešlu mail z outlooku v telefonu. tak se mi v pc taky v outlooku nezobrazí v odchozí poště. přitom používám protokol imap. Mám webhosting u wedosu. Kde by mohl být problém děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud používáš IMAP, tak se zobrazit musí. Jestli ne, tak nemáš složky správně přiřazené v klientu k odpovídajícím složkám na serveru.

A nastaveno, aby se synchronizovala i odeslana posta

no taky si myslim, že je to v nastavení outlooku. ale za boha na to nemůžu přijít jak to nastavit

To ti bohužel nikdo neřekne, protože netušíme, jak máš strukturu složek udělanou na serveru.

K outlooku pár poznámek- (skoro) každá verze outlooku se chová jinak, co funguje na jedné verzi nemusí fungovat na jiné- Outlook funguje fajn proti microsoftím serverům, proti komukoliv jinému to bývá loterie- Outlook a IMAP občas bývá boj, já osobně se snažím kombinaci Outlook+IMAP pokud možno vyhnout a radši používám nějakého jiného klienta.

struktura složek ?? nevim co tím je myšleno mam na webhostingu wedos několik mailových schránek. U jiné schránky to jde bez problémů. ale tam je teda thundebird. takže to zkusím předělat na něj. ale jaá jsem zvyklej na ten outlook