Odešla Grafika?

Zdravím, stala se mi zajimava vec, objednal jsem si novy HDD (doplneni ke stavajicim) kvuli pridani disku jsem musel vyndat Grafiku https://www.czc.cz/gigabyte-r9-280x-ultra-du... kdyz uz jsem byl v tom tak jsem z ni vyfoukal prach a strcil zpatky ale ejhle PC najede az do windows ale obraz nic (ani pres HDMI ani pres DVI) poprve se teda stalo ze se zobrazil obraz ale bylo vse tak silene zasekane ze se nedalo nic delat, rozliseni v defaultu 800x600 prelinani obrazu atd... No a po restartu uz nenajel obraz vubec, tak jsem prehodil grafiku do druheho pci e slotu a stejnej problem prohodil jsem vsechny kombinace 8-mi a 6-ti pinoveho napajeni co mam ze zdroje, nic nepomohlo, odpojil jsem novy disk a opakoval cely proces a stejne nic. Tak jsem vyhrabal starou 9800GT a vse jede v pohode.Napadaji me dve veci prvni coz je asi kravina, ze zdroj nesnesl pridani dalsiho disku a nema stavu pro grafiku ale proc by problem stale pretrvaval po odpojeni disku no a nebo proste a jednoduse to uz grafika nevydrzela a odesla.moje sestava https://www.czc.cz/21btslu204h7c8k3sjd4htrjm... Za kazdou radu co jeste vyzkouset budu rad. :)popripade ktera grafika by se k teto sestave hodila aby mela podobny vykon nebo vyssi s prihlednutim na vykon procesoru.

Odpovědi na otázku

Vyřešeno, problém byl pravdepodobne nejakeho mensiho razu s ramkama...po prehozeni ramek mezi sebou uz vse jede jak ma...zajimave...