» Poradna » Ostatní

Odesílání sms

Ahoj, prosím vás moc o radu. Potřeboval bych zjistit, jak jde poslat z internetu sms, jako by to bylo z mého čísla např.
Jedna osoba přijala na svul telefon sms, jako by byla z mého telefonu. Z mého telefonu ale za celý ten den žádná neodešla.
Operátor říká, že k tomu stačí telefoní číslo a jde to tak udělat z netu. Poradte stránku kde to jde a jak. Dělá mi to velké potíže, moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Staci se prihlasit na strance tveho operatora. Vsechny odeslane SMS z jeho stranek pak budou mit v hlavicce tvoje telefonni cislo. Jinak to nejde.

ale k tomu nestačí jen moje telefoní číslo, musí k tomu být nějaký přihlášení, nebo si poslat na ten telefon sms s kodem. Musí to jít i jinak, před chvilkou jsem telefonoval s operátorem, prý to jde jen když někdo má moje číslo.

da sa poslat sms a ako odosielatel tam bude 'pcmaker'

skor ma zaujima, preco tazatel neriesi KTO to poslal, ale AKO to moze poslat ON ...

Ono mu jde naprosto o něco jiného. Jde mu o možnost odeslání SMS z netu tak, aby to po všech stránkách vypadalo, že to bylo od něj. A to samozřejmě nejde. "Devítková" brána z netu tam vždy bude jako dodavatel.

A navíc to samozřejmě bylo z jeho a MT a ta "koza", jak se o ní laskavě vyjadřuje velmi pečlivě "zametla" stopy. A výpis si nepořídí, protože moc stojí.

tak proč b mi to říkal někdo od operátora, když to nejde. Několikrát jsem se ptal, jestli stačí opravdu jen číslo. Prý jo, že stačí.. A co myslíš tim MT a tou kozou?

Myslím tím kozu Rézu. Ta je rafinovaná jak cukr z Hrušovan (pokud už ten cukrovar nešel pod kytky)

aha, tak dík.. Nevim proč to nemůžeš napsat normálně

Tak to spíš přijmi omluvu. Asi jsem narazil na "pole neorané". Víš jak se nejjednodušejí získají hesla k čemukoliv? Od čehokoliv? Hesla i velmi jinak nedobytná. Myslíš, že pomocí SW? Nebo intuicí? Ne. Získají se velmi jednoduše v pelechu, tam je každej rozkecanej. Na to jsem narážel. Je to už normálně napsané?

Jenže nikdo se na moje hesla nedostal, ani moje holka je nezná. A je to dost důležitý, tak nepotřebuju řešit tohle co tady píšeš.

Byla o tom reportáž v tv asi před rokem. Není to legální ale šlo to, a nikdo nepoznal že to bylo z netu. Tímto upozornili jak to jde zneužít a ten kdo to přijal si myslí že to přišlo opravdu z daného čísla. Ale už je torok. Aj to předvedli z NTB poslali zprávu a na mobilu se zobrazilo číslo které chtěli. Samozřejmě návod tam nebyl.

Dík moc, určitě to musí jít. je to dost důležité. Pokud má někdo nějaký důkaz že to jde, prosím pošlete to. Dík moc

aky chces dokaz ?
ide to - to ti musi stacit

Nepouštěj tyhle informace

2 Pavel

Sveho casu, se pomoci maleho "kouzla" dalo zaregistrovat jakekoliv tel. cislo zde:
http://www.ovh.cz/sms/balicek_sms.xml...
a pak samozrejmne znej posilat smsky ktere vypadaly jako poslany z telefonu

O2extra, třeba, ale jen ve stejné síti

Většinou by to opravdu jít nemělo, poskytovatelé SMS služeb by měli vždy umožnit odesílání dle zadaného čísla až po ověření. Jako třeba tady http://www.poslatsms.cz/napoveda/sms-do-cr-s-nast... ...