» Poradna » Ostatní

Odesílání formuláře v PHP

Zdravím!

Vím že to sem uplně nepatří, ale předpokládám, že hodně lidí tady umí PHP. Poradil by mi někdo kde mám chybu v následujícím kódu? Nejsem programátor a potřebuju rozchodit jenom tenhle formulář. Větší ambice nemám

POSLI.PHP:

Vaše objednávka byla úspěšně odeslána. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. . ";
}
else
{
echo " Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, včetně antispamové kontroly ";
}
?>

Pro jistotu přidám i samotnej formulář:

Díky moc za pomoc

Odpovědi na otázku

Koukám že se to nějak špatně vložilo

Vaše objednávka byla úspěšně odeslána. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat. . ";
}
else
{
echo " Vyplňte prosím všechny potřebné údaje, včetně antispamové kontroly ";
}
?>

Tak pokud to nefunguje tak to snad píše nějakou hlášku, ne?
Ta je nejdůležitější.

Dále jsem se zběžně díval do dokumentace fce Mail a v dokumentaci je uvedena s velkym M.
V ukazce ji mas malym M.
http://cz.php.net/manual/en/book.mail.php...

Taky je nutno brát na zřetel, že fce mail funguje pouze na "živém" serveru, kde je povolena.
Nafunguje tedy pokud je spuštěna z lokálního serveru (127.0.0.1 alias localhost).

Ajaj nevím proč, jsem se zmylil, ale je správně zapsána s malým m, beru zpět.

Zacal bych tim, ze bych si debugnul POST, takze var_dump $_POST a jestli dana pole obsahuji spravny obsah. Dale ... prirazovani promennych a predavani jejich hodnot je zbytene plejtvani pameti. Nemusite delat promennou dollarjmeno = dollar_POST[jmeno], klidne pouzivejte ve formulari ciste jenom onen dollar_post[jmeno].

Dollar pisu schvalne, je to samozrejme znacka.