Odesel hdd

Ahoj potrebuji poradit Bios ohlasil ze me u PC odesel HDD mam PC kupovan0 nove v roce 2012 . Rad bych vedel jestli v pripade kdyz koupim hdd na alze klasika WD a vymenim , bude vse fungovat normalne dal . a nebo se m8m obavat ze HDD kupovane na jiz v teto dobe nebudou na PC z roku 2012 fungovat. PC mam jen na internet a rad bych pouzival dal ma 8 GB RAM dobrej procesor i grafarnu taze vlastne mimo toho dotazu neni vlastne duvod ho vyhazovat.

Odpovědi na otázku

Pokud jste v roce 2012 nekupoval raritní ATA HDD (což pochybuji), tak koupíte disk a vyměníte kus za kus. Možná pouvažovat nad SSD, ale to je na Vašem rozhodnutí, co koupíte.

Pořiď SSD, jesstli máš jen na internet a windows atd. Postačí ti 250gb SSD a budeš vysmátej.

Z mého starého PC s C2D E8600 3GHz, 8GB DDR2 udělal SSD disk zase použitelný stroj. Už s určitými omezeními, ale šlape skvěle a mamce stačí.