Odešel chladič v notebooku

Kamarádce odešel do věčných lovišť chladič na procesoru v notebooku a jelikož stratila záručák tak se obrátila na mně jestli bych ho nevyměnil.Sice v počítačích se docela vyznám ale notebook je Španělsko.Tak se ptám skušenějších.Dájí se někde sehnat tyto chladiče a kde.A dá se to vůbec provédst bez servisu protože servis by byl asi na dlouhý lokte.
Díky všem za snahu a užitečnou odpověď.

Odpovědi na otázku

doporučuju: aukro.cz, konkrétně www.aukro.cz ... . Dají se tam za pakatel koupit kostry a různě rozebrané notebooky.