» Poradna » Mobily

Odemknutí otiskem Samsung S6

Děti se mi dívaly na telefon, který mám zamykatelný otiskem prstu. Když jsem se vrátil, displej mi hlásil " Zařízení bylo restartováno a je třeba ho odemknout pomocí hesla.Při příštím odemknutí zařízení budete moci použít otisky prstůHeslo musí obsahovat alespoň čtyři znaků včetně alespoň 1 písmena"Já mám pouze Pin a PukMůžete mi někdo poradit, jak tento problém odstranit?Děkuji Ruda

Odpovědi na otázku

Problém odstraníte zadáním hesla. Heslo jste určil, když jste "zapínal" funkci rozpoznání otisku prstu...

Factory reset, přijdeš o všechno, ale vyřeší to.. stejně tipuju, že ten mobil je spíš kradenej :D.

ee nevyřeší. Jestli je to "čorka" - tak to bude stejně chtít přihlášení k původnímu Google účtu....