» Poradna » Programy

Odemknutí Excelu 97

Dobrý den, Bohužel se mi přihodila nepříjemnost, neboť jsem v Excelu 97  skryl a následovně uzamknul několik sloupců pod heslem. Heslo jsem samozřejmě zapomněl a nyní bych potřeboval tyto sloupce opět zobrazit. Přes vzorce, které jsem použil nejde zpětně data dopočítat. Kdysi jsem viděl software na odheslování Wordu a tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neznáte postup nebo nemáte software na odemknutí Excelu. Za případnou pomoc Vám předem moc a moc děkuji.    Pavel Rytíř

Odpovědi na otázku

Tedy univerzální program na delocknutí excelu je: Crackit.exe -  Written by Jack Kennel Jack_kennel@joinme.com.Mám ho tady právě spuštěný (hledal jsem ho ve stromu :o) často ho používám :o)) ) ..... funguje dobře, jen to trochu déle trvá, když je heslo dlouhé ( heslo a11e1 to hledalo 1/2 hodiny na 850 celeronu.)